HHC Cartridge s vaporizačním perem

HHC neboli HEXAHYDROKANABIDIOL má podobnou strukturu jako THC a tudíž i podobné účinky na tělo a mysl. Získává se pomocí hydrogenace z látky CBD nebo CBN. Legislativa tento kanabidiol neomezuje a je tudíž plně legální.

Varianta
Skladem Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 80/BAN 80/LEM 80/AMN 80/SHZ 80/STR Zvolte variantu
Značka: Weeder
1 290 Kč
Kategorie: HHC produkty
Obsah HHC: 200mg
Obsah CBD: 14%
HHC Cartridge s vaporizačním perem
Novinka

Tyto naše cartridge obsahují HHC destilát o čistotě 99,88% Je tak vůbec jedním z nejsilnějších HHC destilátů na trhu. Původ destilátu je přímo z USA.

Obsah 9R HHC je 53% a 9S HHC 46%. Většina cartridge prodávaných zde v ČR nedosahuje ani z daleka takových hodnot. Toto je důležité mít na paměti jelikož není HHC jako HHC ;)

 

Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek. Tyto produkty jsou dostupné osobám starším 18 let (což ověří dopravce při vydání zásilky). Produkt ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Produkt není vhodný pro aktivní řidiče a řidiče z povolání nebo obsluhu těžkých strojů. Skladujte v suchu a chladu do 25°C. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu. Při užití dostatečně pijte a jezte - případné účinky odezní během pár hodin. V žádném případě po požití neřiďte motorová vozidla či těžké stroje. Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.

Zpět do obchodu